Hakkımızda

Haşem Bilgi Teknolojileri 14 yılı aşkın bir sürede başta Denizli olmak üzere, tüm Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Web tasarım ve Yazılım konusunda uzman arkadaşları aramıza alarak sağlam bir takım oluşturduk. Uzmanlığımızı web tasarım, web yazılım, web hosting, seo, e-ticaret gibi alanlarda geliştirdik. Aldığımız projeleri hızlı ve pratik çözümleyerek bizi seven müşterilerimizi bulduk.

Özel tasarımlar yaparak firmanın yapısına, pazarına ve isteklerine uygun çalışmalar yaptık. Teknik destek konusunda fazlaca bonkör davrandık. Projelerin sorunsuz çalışmasını sağladık. Kendi bünyemizdeki kaydet.com.tr ile hızlı erişebilir ve güvenli hosting hizmeti verdik. SEO yani arama motoru optimizasyonu hizmetimizle müşterilerimizi aramalarda üst sayfalara taşıdık. Düşük bütçelerle bile web sayfası sahibi olmanızı sağlayacak lahmacun.com.tr ile web paketleri sunduk.

Yaptığımız tüm işleri düşünerek yaptık. Şimdi yeni imajımız, yeni konseptimiz ve ilk günkü heyecanımızla yolumuza devam ediyoruz.

Haşem ŞAHAN
Kurucu